Een mooi extraatje voor de zomerperiode. CSU reikte begin juli opnieuw een winstuitkering uit in de vorm van een waardecheque. Dankzij een positief bedrijfsresultaat profiteren duizenden schoonmaakmedewerkers op deze manier van het succes van het schoonmaakbedrijf.
John van Hoof, voorzitter van de Raad van Bestuur: “Het gaat goed met CSU. Ondanks de concurrentie en de aanhoudende druk op de marges weten we ons resultaat te handhaven en zijn we nog altijd groeiende. Dat is iets om trots op te zijn. Onze medewerkers vormen hierin de onmisbare schakels. Zij zorgen voor meerwaarde bij onze klanten en verdienen alle waardering voor hun inzet. Als mensenbedrijf geloven wij dat investeren in duurzame inzetbaarheid loont. Bij CSU gaan we daarom een flinke stap verder dan wat wettelijk verplicht is.”
Waardecheque cadeau
Voor schoonmaakmedewerkers is er daarom al een aantal jaren een winstuitkering boven op de cao-afspraken. Omdat CSU de financiële doelstellingen heeft behaald, krijgen medewerkers die aan de gestelde criteria voldoen een waardecheque. De waarde van de cheque is afhankelijk van het aantal dienstjaren bij CSU en de omvang van het dienstverband.
Lees ook:
– Jeroen Heijmans (CSU) Business Improvement Manager 2018
– CSU en CBRE gaan strategische samenwerking aan