VMN media
Trigion grootste particuliere beveiligingsorganisatie van Nederland

Als het gaat om particuliere beveiliging is Trigion de nieuwe nummer 1 van ons land. Dat blijkt uit een overzicht van vakblad Security Management.

Als het gaat om particuliere beveiliging is Trigion de nieuwe nummer 1 van ons land. Dat blijkt uit een overzicht van vakblad Security Management.

Veel bedrijven investeren wel in klantbeleving, maar op een manier die weinig rendement oplevert. Dit is een van de uitkomsten van een uitgebreid onderzoek van KPMG Nunwood (Londen). Bedrijven die overtuigd en gestructureerd investeren in klantbeleving, plukken hier de vruchten van. Merken als Amazon boekten door deze investeringen de afgelopen vijf jaar gemiddeld 43 miljoen pond per jaar extra omzet.

<p>Uit de Top 10 particuliere beveiligingsorganisaties 2016 blijkt dat <a href="http://www.g4s.nl/" target="_blank" rel="noopener">G4S </a>is het grootste particuliere beveiligingsbedrijf in Nederland is. De totaalomzet bedroeg in 2015 419 miljoen euro, aldus het jaarlijkse omzetoverzicht van vakblad Security management.</p>