Nieuwe hoofdredacteur voor Facto 

Nieuwe hoofdredacteur voor Facto 

Gerard Dessing zwaait af als hoofdredacteur van Facto vanwege het bereiken van zijn pensioenleeftijd. Hij wordt per 7 april opgevolgd door Susan Meenhuis-Bosboom.

Dessing stond ruim 18 jaar aan het roer van Facto. Onder zijn leiding groeide Facto uit tot het journalistieke nieuws- en kennisplatform voor de facilitaire branche. Hij was onder meer de geestelijk vader van het jaarlijkse Facto Congres. 

Op 7 april gaat Dessing van zijn welverdiende pensioen genieten. ‘Gerard kan met recht mr. Facto worden genoemd,’ aldus algemeen hoofdredacteur Servaas van der Laan. ‘Hij slaagde erin Facto door meerdere transities in het medialandschap te loodsen. Hij laat dan ook een meer dan gezonde titel achter aan zijn opvolger.’ 

Opvolging

Die opvolger is Susan Meenhuis-Bosboom. Zij was de afgelopen twee en een half jaar werkzaam als senior redacteur op de redactie van Facto. Meenhuis-Bosboom brengt een mix aan ervaring mee naar Facto. Ze werkte eerder als redacteur voor magazine Checkpoint voor Nederlandse veteranen. Ook was zij enkele jaren tekstschrijver voor de burgemeester van Utrecht.  

De afgelopen 2,5 jaar was zij senior redacteur bij Facto en schreef zij artikelen en interviews over diverse onderwerpen. Nu gaat zij zich volledig richten op haar nieuwe rol bij Facto. Zij is onder andere verantwoordelijk voor de artikelen over strategische vraagstukken binnen FM, zoals duurzaamheid, en de inhoudelijke programmering van het jaarlijkse Facto Congres. 

‘Met Susan is de opvolging van Gerard in goede handen,’ aldus Van der Laan. ‘Ze zal met haar kennis en ervaring de sterke positie van Facto in de FM-branche verder uitbouwen, waarbij ze haar eigen invulling en identiteit zal ontwikkelen.’